Nowości

10/01/2019

Olimpiada Higienistek PAPS

Olimpiada Higienistek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej

W tym roku odbędzie się już V edycja Olimpiady Higienistek Stomatologicznych, organizowana przez Polską Akademię Profilaktyki Stomatologicznej. Pomysłodawcą i partnerem strategicznym Olimpiady Higienistek jest Instytut Blend-a-med & Oral –b.

Jest to wydarzenie zarówno dla pracujących higienistek oraz higienistek uczących. Udział w Olimpiadzie pozwala rozwijać nowe umiejętności, zdobywać nowe kwalifikacje oraz wygrywać wspaniałe nagrody. W poprzedniej edycji udział wzięło blisko 800 higienistek.Cieszymy się z tak dużego zainteresowania wydarzeniem, licząc na jeszcze większą frekwencję.

Do 29 stycznia 2019 roku trwa rejestracja na stronie internetowej www.olimpiadahigienistek.pl.

Od 1 lutego do 1 kwietnia 2019 każda zarejestrowana osoba może wziąć udział w I etapie Olimpiady. Każda z uczestników przystępuje do test on-line, identyczny dla wszystkich składającego się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Każda osoba będzie mogła podejść do testu tylko jeden raz. Uczestnicy, którzy uzyskają minimum 60% poprawnych odpowiedzi, zostaną zakwalifikowani do II etapu Olimpiady.

II etap Olimpiady odbędzie się 12 kwiecień 2019 będzie to test on-line składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Limit czasu 60 minut. Do III etapu Olimpiady kwalifikację otrzyma 12 uczestników udzielających, co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi, osiągających najkrótszy czas odpowiedzi.

III etap Olimpiady odbędzie się podczas III Międzynarodowego kongresu PAPS w maju 2019 w Warszawie, gdzie po egzaminach teoretycznych i praktycznych nastąpi uroczysty finał, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Za merytoryczną wartość Olimpiady odpowiedzialny jest komitet naukowy w składzie:
prof. dr hab.n.med. Marzena Dominiak, dr n. med. Maciej Nowak, dr n. med. Tomasz Maria Kercz, dr n. med. Tomasz Dzieniakowski, lic.hig. stom. Karolina Kopcewicz-Kozicka,
dypl.hig.stom. Anita Walczak.

W tym roku wartość nagród dla finalistów to 30.000 zł. Dodatkowo dla 12 najlepszych higienistek w każdej z dwóch kategorii bezpłatny udział w III Międzynarodowym Kongresie PAPS wraz z zakwaterowaniem.

Dziękujemy tegorocznym sponsorom Olimpiady firmie W&H Poland,
Instytut Blend-a-med & Oral-b, Poldent, Kol-dental, Fundacji „ Z uśmiechem przez życie”.
Dołącz do Olimpiady Higienistek i zdobądź tytuł „Najlepszej Higienistki Roku”.

Szkolenie online – Koferdam krok po kroku

Szkolenie online- Koferdam krok po kroku.dypl.hig.Mariola ZubertPrzygotuj się do Olimpiady Higienistek PAPS !#paps#edukacjazPAPS#olimpiadahigienistek

Opublikowany przez Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej Poniedziałek, 15 października 2018