Nowości

10/01/2019

Spotkanie Mikołajkowe PAPS

15 grudnia odbyło się Mikołajkowe Spotkanie PAPS. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, ale przede wszystkim za to, że tworzycie z Nami tą organizację na co dzień.

10/01/2019

PTS i PAPS rozpoczynają współpracę

Lekarze dentyści oraz higienistki stomatologiczne chcą skutecznie współpracować w zakresie doskonalenia zawodowego, rozwoju stomatologii oraz promocji zdrowia jamy ustnej. Dowodem potwierdzającym wspólne cele jest porozumienie zawarte pomiędzy Polskim Towarzystwem Stomatologicznym (PTS) a Polską Akademią Profilaktyki Stomatologicznej (PAPS).

10/01/2019

Olimpiada Higienistek PAPS

Olimpiada Higienistek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej W tym roku odbędzie się już V edycja Olimpiady Higienistek Stomatologicznych, organizowana przez Polską Akademię Profilaktyki Stomatologicznej. Pomysłodawcą i partnerem strategicznym Olimpiady Higienistek jest Instytut Blend-a-med & Oral –b.

10/01/2019

Zamknięte spotkanie EDHF

Prezydent Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej uczestniczyła w zamkniętym spotkaniu Europejskiej Federacji Higienistek Stomatologicznych we Francji. EDHF to organizacja, która powstała w 1999 roku, w tym momencie zrzeszająca higienistki z 21 krajów. Mamy nadzieję, że jest to pierwszy krok owocnej i długofalowej współpracy. Na zdjęciu Ellen Bol – van den Hil Vice Prezydent EDHF.

10/01/2019

PAPS w Centrum Zdrowia Dziecka

W sobotę 15 grudnia Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej zaangażowała się w przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla małych pacjentów ze szpitala Centrum Zdrowia Dziecka.

12/10/2018

Mikołajkowe spotkanie PAPS

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków na Mikołajkowe Spotkanie Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej do Warszawy 15 grudnia. Będzie to wspólny czas na na naukę, rozmowę oraz integrację. Zaproszenia dotrą do Was w najbliższym czasie. Mamy nadzieję, że nie zabraknie nikogo.

12/09/2018

Pobierz pierwszy newsletter PAPS!

Ideą powstania Magazynu PAPS była chęć podzielenia się wiedzą, doświadczeniem i nowinkami z zakresu ogólnopojętej profilaktyki stomatologicznej wśród ludzi związanych zawodowo ze stomatologią.

29/06/2018

Program badawczy wraz z WUM

Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej oraz Zakład Stomatologii Zachowawczej WUM realizują program badawczy mającego na celu ocenę stanu higieny jamy ustnej i opieki stomatologicznej nad pacjentami senioralnymi w domach opieki.