III MIĘDZYNARODOWY KONGRES POLSKIEJ AKADEMII PROFILAKTYKI STOMATOLOGICZNEJ

Celem Kongresu PAPS jest zapewnienie przestrzeni do edukacji, integracji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami. Doroczny, ogólnopolski Kongres jest jednym z filarów programu wspierania rozwoju zawodowego higienistek stomatologicznych. Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej przygotowała także kompleksowy cykl edukacji uzupełniającej, oparty na światowych standardach pracy z pacjentem oraz modelach współpracy lekarza z higienistką.

290 zł

Bilet Gabinet Partnerski Oral-B
(rejestracja do 20 maja 2019)
oferta bezzwrotna***  

490 zł

Bilet dla członka PAPS do
20 maja 2019.
oferta bezzwrotna*  

790 zł

Wczesna rejestracja do
31 marca 2019.
oferta bezzwrotna*  

890 zł

Rejestracja
(do 30 kwietnia 2019)
zwrot opłat zgodnie z regulaminem**

990 zł

Późna rejestracja
po 1 maja 2019
i płatność na miejscu

* w przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata nie jest zwracana.
** w przypadku rezygnacji z uczestnictwa na 30 dni przed kongresem zwracamy 100% wpłaconych środków; 50% zwrotu przysługuje uczestnikowi w przypadku zgłoszenia rezygnacji nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem kongresu; po tym terminie opłaty nie będą zwracane.
*** Wymień punkty za sprzedaż produktów Oral-B w kwartale styczeń-luty-marzec 2019 na atrakcyjną zniżkę .

24 maja'19

Sound Garden Hotel - Warszawa

09:00-12:00WARSZTATY
PRZEDKONGRESOWE

13:00OFICJALNE OTWARCIE
KONGRESU

13:15-17:00Podium główneprof. Johannes Einwag (Niemcy)
dr hab. n. med. Ewa Iwanicka-Grzegorek (Polska)
dr n. med. Agnieszka Laskus (Polska)

17:00-18:00MODEROWANA DEBATA
NT. SYTUACJI POLSKICH
HIGIENISTEK
NA TLE EUROPY

20:00Gala Party

25 maja'19

Sound Garden Hotel - Warszawa

09:00-17:00Podium główne
OGŁOSZENIE WYNIKÓW
OLIMPIADY HIGIENISTEK PAPS
ORAZ WRĘCZENIE
NAGRÓD
dr Giuseppe Chiodera (Włochy)
dr n. med. Maciej Żarow (Polska)
dr n. med. Konrad Walerzak & dr Monika Walerzak (Polska)
dipl.hig. Moni Riedl (Niemcy)
dipl.hig. Yvonne Nyblom (Szwecja)
dr / dipl.hig. Ramona Krapf (Niemcy)
Dr n. med. Agnieszka Laskus
Lekarz stomatolog ze specjalizacją w dziedzinie periodontologii. Ukończyła studia na Oddziale Stomatologicznym I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz podyplomowe studia magisterskie na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie n/Menem. Pracowała przez 7 lat jako asystent, a następnie adiunkt w Zakładzie Periodontologii Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w Polsce i za granicą, z zakresu periodontologii i implantologii.
Dr hab. n. med. Ewa Iwanicka-Grzegorek
Adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Instytutu Stomatologii WUM. Posiada specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej, II stopnia ze stomatologii zachowawczej oraz II stopnia z periodontologii. Jej główne kierunki badań naukowych obejmują tematykę związaną ze zdrowiem jamy ustnej, jak epidemiologia, diagnostyka, zapobieganie i leczenie halitozy, próchnicy oraz chorób przyzębia. W 2005 roku obroniła pracę habilitacyjną dotyczącą zagadnień związanych z halitozą.
Dr n. med. Maciej Żarow
Absolwent Uniwersytetu Semmelweisa w Budapeszcie. Autor bestsellera Quintessence „EndoProtetyka” - książki wydanej w 5 językach (pol., ang, ros, franc., chorw). Prowadzi Centrum Podyplomowe Dentist i Klinikę Stom w Krakowie. Profesor Wizytujący Uniwersytetów UIC w Barcelonie i Chieti (Wlochy). Redaktor naczelny czasopisma Medycyna Praktyczna Stomatologia (2012-2016). Członek Honorowy Style Italiano.
Prof. Dr. Johannes Einwag
Dyrektor i założyciel Akademii Edukacji Stomatologicznej "Zahnmedizinisches Fortbildungszentrum" w Stuttgart, centrum szkoleniowe dla dentystów, asystentek , higienistek ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki stomatologicznej. Obrona pracy doktoranckiej w 1980 nt. Skuteczność fluoru (Uniwersytet w Bonn). W1986 habilitacja nt. Farmakokinetyka fluorków (Uniwersytet w Würzburgu).W 1992 uzyskał tytuł profesora (Würzburg).1994 r. wprowadził program edukacyjny "Dental Hygienist" w Niemczech. Od 1996 roku Prezes Stowarzyszenia Stomatologii Zachowawczej.
dr Giuseppe Chiodera
W 2004 r. ukończył studia na University Of Studies w Brescii. Moja aktywność koncentruje się na diagnozie, wykrywaniu i leczeniu zmian próchnicowych na bardzo wczesnym etapie. Jego pasją jest stomatologia estetyczna i zachowawcza, a zwłaszcza nowe protokoły pracy. Moje zawodowe hobby to lasery oraz ozon. Z przyjemność wygłasza wykłady na różnych kursach i Uniwersytetach, uwielbia dzielić się wiedzą. Członek Style Italiano.
Lek. stom. Monika Walerzak
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (Oddział Stomatologiczny I-go Wydziału Lekarskiego 1997-2002). Członek Studenckiego Koła Naukowego w Zakładzie Ortodoncji AM w Warszawie. Specjalista ortodoncji – 2009-2013 r, starszy asystent w Zakładzie Ortodoncji WUM. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła liczne kursy krajowe i zagraniczne. Autorka wystąpień na kongresach w zakresie ortodoncji. Współwłaścicielem FACE-CLINIC Centrum Leczenia Wad Zgryzu.
Dr n. med. Konrad Walerzak
Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalista I stopnia z chirurgii stomatologicznej oraz Chirurgii SzczękowoTwarzowej. Adiunkt w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WUM. Autor wystąpień na kongresach w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Od kilkunastu lat systematycznie poszerza swoje doświadczenia w zakresie implantologii, chirurgii rekonstrukcyjnej wyrostka zębodołowego oraz chirurgii ortognatycznej. Założyciel Face-clinic NZOZ Centrum Leczenia Wad Zgryzu (2011).
Hig.Yvonne Nyblom
Higienistka z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami na co dzień praktykująca w Szwecji. Prezydent Szwedzkiego Towarzystwa Higienistek Dentystycznych oraz Prezydent Europejskiego Towarzystwa Higieny Dentystycznej.
Dipl.hig. Monika Riedl
Zajmuje się stomatologią od ponad 13 lat, specjalizując się w zakresie profilaktyki zdrowia jamy ustnej, zapalenia przyzębia. Na codzień pracuje w gabinecie stomatologicznych w Monachium, gdzie jest odpowiedzialna za rozwój gabinetu profilaktyki stomatologicznej. Uwielbia dzielić się doświadczeniem poprzez wykłady i sesje szkoleniowe, przedstawiła ponad 50 wykłady z zakresu profilaktyki stomatologicznej i higieny jamy ustnej pokazując przypadki swoich pacjentów.
Dr Romana Krapf
Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Greifswald w Niemczech. Specjalizowała się w periodontologii i dziś prowadzi wspólną praktykę stomatologiczną z ojcem, koncentrując się na periodontologii, profilaktyce i stomatologii zachowawczej. Regularnie bierze udział w konferencjach i wizytach w krajowych i międzynarodowych klinikach z zakresu periodontologii, chirurgii, implantologii i profilaktyki, a także prowadzi praktyczne szkolenia i wykłady z zakresu profilaktyki. Jest delegatem Bawarskiego Stowarzyszenia Stomatologicznego.

LOKALIZACJA

Warszawa
Sound Garden Hotel

Sound Garden Hotel to obiekt XXI wieku. Nowoczesny, nowo otwarty hotel w centrum Warszawy. Oferta obejmuje szereg udogodnień, które sprawią, żę Twój pobyt będzie wyjątkowo udany. Wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom.

Zamieszkaj u nas, wypocznij w komfortowym łóżku, odśwież ciało i umysł. Zregeneruj siły w Sound Barze lub restauracji Good Company i sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie. Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd z każdego miejsca w Warszawie.

Sound Garden Hotel
Żwirki i Wigury 18
02-092 Warszawa

Rezerwacja pokoi
+48 22 279 14 11

reservation@soundgardenhotel.pl

https://www.soundgardenhotel.pl

 

Koszt pobytu już od 210 zł/osobę/noc*

*Cena za pokoju jednoosobowym ze śniadaniem, w ofercie specjalnej dla uczestników konferencji.

Poniższe ceny obowiązują przy rejestracji na hasło rabatowe: Kongres PAPS.

Zarezerwuj pokój

PARTNERZY KONGRESU