Historia

Wszystko rozpoczęło się od pasji… pasji, która połączyła grupę osób związanych z zawodem higienistki stomatologicznej. Spragnieni wiedzy i ulepszania swoich umiejętności spotykaliśmy się na szkoleniu ,,Master of Prophylaxis’’ w Szwajcarii. Wieczory pomiędzy kolejnymi etapami intensywnych szkoleń spędzaliśmy razem wychodząc na kolację oraz zwiedzając piękny Nyon.

Coraz więcej czasu spędzaliśmy rozmawiając o metodach, sposobach i stylach pracy, wymienialiśmy uwagi i spostrzeżenia, dzieliliśmy  się praktyką oraz dyskutowali na temat sytuacji higienistek w Polsce.

Pobyt w Szwajcarii był bardzo bogaty w wiedzę i zakończył się nowym projektem, który zaczęliśmy realizować od razu po powrocie do Polski. Powstała Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej, której celem jest edukacja oraz promocja zawodu higienistki stomatologicznej. PAPS powstał z potrzeby doskonalenia umiejętności zawodowych, uczenia się od najlepszych oraz spotkań z osobami wybitnymi w naszej dziedzinie na całym świecie. Swoją wiedzą chcielibyśmy dzielić się z tymi, którzy rozpoczynają fascynującą przygodę z zawodem higienistki i pragną rozwijać swój potencjał, tak, aby swoim pacjentom służyć w pełni kompleksową i profesjonalną pomocą.

Jest to aspekt, który jest niezwykle ważny dla organizacji, gdyż tylko współpraca, kompleksowość i wielopłaszczyznowość działania w zakresie stomatologicznej pracy z pacjentem,może przynieść efekt jakim jest jego piękny i zdrowy uśmiech.

Zapraszamy wszystkich, dla których profilaktyka stomatologiczna jest pasją.
Bądź jeszcze lepszym specjalistą, dla swoich pacjentów.

 

Skontaktuj się z nami

* Pola wymagane

ul. Chmielna 2 lok. 31
00 - 020 Warszawa

nr konta
52 1240 1040 1111 0010 7176 5074

+48 791 070 046

info@paps.org.pl