Dostarczamy kompleksowy
program szkoleń

Wyróżnij się wśród higienistek - postaw na dobrą edukację. Kompleksowy program szkoleń Polskiej Akademii Profilaktyki to wachlarz możliwości, poprzez szkolenia podstawowe, kończąc na zaawansowanych. Wiedza połączona z praktyką. W zależności od Twoich potrzeb, zainteresowań oraz doświadczenia znajdziesz szkolenie dla siebie. Aby zwiększyć efektywność prowadzimy różne formy edukacji m.in szkolenia zamknięte, szkolenia otwarte czy też szkolenia indywidualne. Udział w szkoleniach pozwoli na podniesienie kompetencji, rozwój oraz zmieni twoją codzienną pracę zawodową.
Zapraszam do zapoznania się z kompleksowym programem edukacyjnym.

 

01Doroczny Kongres PAPS
Celem Kongresu PAPS jest zapewnienie przestrzeni do edukacji, integracji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami. Doroczny, ogólnopolski Kongres jest jednym z filarów programu wspierania rozwoju zawodowego higienistek stomatologicznych.
02Curriculum higienistki
Program oparty jest na światowych standardach pracy higienistki z pacjentem oraz modelach współpracy lekarza z higienistką.
03Szkolenia indywidualne
Program dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i preferencji uczestnika, a ćwiczenia praktyczne sprofilowane są pod kontem jego konkretnych oczekiwań.
04Szkolenia specjalistyczne
Na żadnym innym szkoleniu nie znajdziesz tak szeroko omówionego tematu „Pacjenta niestandardowego”. Wymagającego większej uwagi oraz znajomości dodatkowych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Pacjenta przy którym musimy wyjść naprzeciw chorobie oraz niesprawności.
05Szkolenia podstawowe
Organizowane są we współpracy ze Swiss Dental Academy. Szkolenia praktyczne z profejonalnej higienizacji nad - i pod-dziąsłowej w oparciu o protokół Guided Biofilm Therapy
06Szkolenia w Twoim gabinecie
Szkolenie dopasowane do potrzeb Twojej kliniki. Dzięki szkoleniu cały zespół zdobędzie nową wiedzę, którą będzie mógł natychmiast wdrożyć.

Skontaktuj się z nami

* Pola wymagane

ul. Chmielna 2 lok. 31
00 - 020 Warszawa

nr konta
52 1240 1040 1111 0010 7176 5074

+48 791 070 046

info@paps.org.pl